2021
Madeleine Fletcher1st Sailors Bay
2020 
Aidan Fong1st North Sydney
Archibald Adamse1st North Sydney
Ava Ford1st Sailors Bay
Beatrice HirschelCammeray
Daniel Taylor1st Sailors Bay
Dylan HirschelCammeray
Eden Melham1st Sailors Bay
Elizabeth GrinhamCammeray
Emily Astles1st Sailors Bay
Grace Ford1st Sailors Bay
Jessica Roughan1st Sailors Bay
Jimmy Kinch1st Mosman
Rafael Thornley-SierraBalmoral
  
2019 
Benjamin Pennefather1st North Sydney             
Brian Thrope   Cammeray
  David Herath 1st Northbridge Sea Scouts
David Robson 1st Sailors Bay
Hamish Gidley-BairdGreenwich/Wollstonecraft
Jonathan HuGreenwich/Wollstonecraft
 Kaiyan Dou1st North Sydney
Lachlan Hughes  1st Sailors Bay
Matthew Robson  1st Sailors Bay
Oliver Gibbons 1st Balmoral
Oisin Newport-O’Connor1st Balmoral
 
Sander Ellis  1st Sailors Bay
William Blades  1st Sailors Bay
 William Raymond  1st Balmoral
2018 
Charlie Roughan1st Sailors Bay
Amelie Rasmin1st North Sydney
Finn Warren 1st North Sydney
Darcey Hawkins1st Northbridge Sea Scouts
Domini Fernandez 1st Northbridge Sea Scouts
Isobel Miller  1st Sailors Bay
Archie Courtness 1st Saliors Bay
Remy MorrissGreenwich/Wollstonecraft
Kaitlyn WestonGreenwich/Wollstonecraft
Benjamin McConaghyGreenwich/Wollstonecraft
Scarlett HallGreenwich/Wollstonecraft
Rafael PerezGreenwich/Wollstonecraft
Remy MorrissGreenwich/Wollstonecraft
  
2017 
Aaron Haston1st Balmoral
Daniel Hedley1st North Sydney
Huw SellarsCammeray
Madeleine Blair1st Willoughby
Oskar Adamse1st North Sydney
Romy Payard1st Willoughby
Sarah RansomCammeray
  
2016 
Adie Connor1st Mosman
Andrea Tello1st Balmoral
Bligh Taylor1st Sailors Bay
Brady Joosse1st Saliors Bay
Caly Hopley1st Balmoral
Daniel Izard1st Northbridge sea scouts
Ella Coulcher1st Mosman
Joshua Heridge1st Northbridge sea scouts
Joshua Rasmin1st North Sydney
Maxime Payard1st Willougbhy
Rhedyn Wong1st Northbridge sea scouts
Riley WeirGreenwich/Wollstonecraft
  
2015 
Ava Taylor1st Sailors Bay
Gabriel Izard1st Northbridge sea scouts
Matthew Bulter1st Mosman
Odette Courtness1st Sailors Bay
Robert Scott Davie1st North Sydney
Roupen Demirjian2nd Willoughby (Antranig)
Sofia ThorpeCammeray
Xavier Herbert1st Northbridge sea scouts
  
2014 
Calum Gaynor1st North Sydney
Carmela Smith1st Balmoral
Gabriel Kerridge1st Clifton Gardens
James Amos1st Balomral
Jessica Culhane1st North Sydney
Katherine Davie1st North Sydney
Lucy Brownlie1st Balmoral
Maddy Chee1st Balmoral
Niamh Kerridge1st Balmoral
Oskar Siebold1st Mosman
  
2013 
Anislie Wong1st Northbridge sea scouts
Ayden Jeffery1st Northbridge sea scouts
Beau Saywell1st Balmoral
Elliot Connor1st Mosman
Julia Banbekian2nd Willougbhy (Antranig)
Julian Mare1st Balmoral
Lauren BurkeGreenwich/Wollstonecraft
Lawson Barttlett3rd Mosman bay
Natasha Keosseian2nd Willoughby (Antranig)
Oliver Courtness1st Saliors Bay
Patrick Bulter1st Mosman
Thomas Neaverson1st North Sydney
William Scougall1st Mosman
  
2012 
Angus Matthews1st Northbridge
Claire Brownlie1st Balmoral
Ella Burke1st Balmoral
Harrison Kelly1st Northbridge
Isaac Irvine1st Balmoral
James Dettre1st North Sydeny
Joel Wilkinson1st Clifton Gardens
Jonathan Ryan1st Northbridge
Joshua EsmanGreenwich/Wollstonecraft
Luke McKinnon1st Clifton Gardens
Luke Tyler1st North Sydney
Matthew O’Malley1st Northbridge
Molly Finlayson1st Northbridge
Samuel Mckay1st Sailors Bay
Samuel Welch1st Clifton Gardens
Thomas Smith1st North Sydney
  
2011 
Amar Hamilton-VincentGreenwich/Wollstonecraft
Charles Amos1st Blmoral
Conor HayesGreenwich.wollstonecraft
Hasmig Der Trateossian2nd Willoughby (Antranig)
Iindira Courtness1st Sailors Bay
James Nicholas1st Balmoral
Kieran Connor1st Mosman
Matias Smith1st Balmoral
Matthew BurkeGreenwich/Wollstonecraft
Oliver Elmgreen1st Balmoral
Thomas Ryan1st Northbridge
William HarrisGreenwich/Wollstonecraft
  
2010 
Aidan Hayman1st Willoughby
Alexander king1st Sailors Bay
Benjamin Townley1st Northbridge
Blaise Miller-Hill1st Sailors Bay
Darcy Phipps1st Saliors Bay
George Condon1st Balmoral
Grace Burke1st Balmoral
Harrison Blair1st Willoughby
Jack Conwell1st Northbridge
Jerome Dardis1st Mosman
Joshua Pimblett1st Sailors Bay
Kyler Boghossian2nd Willoughby (Antranig)
Madeleine Clemesha1st Balmoral
Majella Campbell1st Sailors Bay
Matthew Cleworth1st Sailors Bay
Matthew Grant1st Balmoral
Nicholas Hancock1st Northbridge
Sam Finlayson1st Northbridge
  
2009 
Alexander Lan1st Willoughby
Andrew Barker1st Willoughby
Jasmine D’arcy1st Willoughby
Tahila Dearden1st Mosman
  
2008 
Aaron Hayman1st Willoughby
Caoimhe Mcenaly1st Mosman
Daniel Cavenagh1st Northbridge
Dylan Santone1st Sailors Bay
Jamieson Weiss1st Sailors Bay
Justin Painter1st Mosman
Lewis Crawford1st Willoughby
Robert Finlayson1st Northbridge
Matthew Hocking1st Sailors bay
Dylan Santone1st Sailors Bay
  
2007 
Edward Spiller1st Mosman
Elizabeth Beaver1st Northbridge
Leila Bowe1st Willoughby
Rebecca Evans1st Willoughby
  
2006 
Christopher Zancanaro1st Northbridge
Dominic Doddy1st Northbridge
Jake Crew1st Northbridge