2021
Jerome NaudetWest Pymble
Kate Fox-SmithWest Pymble
Mackenzie Chisholm1st Turramurra
Paige Stokes-BlakeWest Pymble
2020 
Alexander LeeWest Pymble
Alexandra Martel2nd Gordon
Amalia Fiedler2nd Gordon
Anna Reatti2nd Gordon
Ashrita Luther2nd Turramurra
Bethan Wright2nd St Ives
Bethany McGibbon2nd St Ives
Cameron LuNorth St Ives
David Miller1st Turramurra
Emily Bayley2nd St Ives
Emily LovelockNorth St Ives
Emment Morcom2nd St Ives
Isabella Fiedler2nd Gordon
Kira Huber2nd Gordon
Koki TakamuraNorth St Ives
Liam SchichtWest Pymble
Libby TsafnatWest Pymble
Marion Dunne2nd Gordon
Oliver King2nd Gordon
Oscar Burton1st Turramurra
Rian ConnersNorth St Ives
Sebatian Wyllie1st Turramurra
  
2019 
Brian Tsang1st Turramurra                            
Bryn Wright  North St Ives
Kassandra Scott 2nd St Ives
Eliza Heys   1st Pymble
Kirrily Woods 1st Pymble
Joshua Pratt 1st Pymble
Oliver Fox-SmithWest Pymble
Natalie Barclay1st Pymble
James Lineen  West Pymble
Benjamin EisenhauerWest Pymble
Enzo PausenNorth St Ives
Jack Kohlenberg 1st Turramurra 
Genevieve Callender2nd Turramurra
Luke Descoeudres2nd Gordon
Aidan Edyejones West Pymble
Arabella Wallace2nd Turramurra
Conor Kerr 1st Turramurra
James Morgan North St Ives
Henry Methven   West Pymble
David Daniels   West Pymble
Louis Crumpton 1st Pymble
Yisheng Huang North St Ives
Rachel ZhaoNorth St Ives
Dylan Allabush  2nd Gordon
Adam Weiszer West Pymble
  
2018 
Finn ReynoldsNorth St Ives
Maya Goringe  2nd Turramurra
Emily Buchner  1st Turramurra
Charlie LiellNorth St Ives
Jocelyn LockyerNorth St Ives
Alana Leahy1st Turramurra
Max Ostwald-FitzgeraldWest Pymble
Kyan ConnersNorth St Ives
Sebastian Fry West Pymble
Eyal TsafnatWest Pymble
Zachary LowWest Pymble
Nicola BarnesWest Pymble
Anthony Wilson-Piper1st Turramurra
Andres Azabache-Justiniano North St Ives
Clayton Jeffery2nd Turramurra
Kate Walters  West Pymble
Finn McCloghry-YoungWest Pymble
Thomas McCotterWest Pymble
Joshua Tham 1st Pymble
Andrew Fletcher 1st Pymble
Charlotte FowlerWest Pymble
Jethro Vicars  1st Turramurra
Morgan Davis1st Pymble
  
2017 
Amy Jo Taylor2nd St Ives
Angus BaxterWest Pymble
Angus LloydWest Pymble
Angus McGibbonNorth St Ives
Christopher ChappellWest Pymble
Christopher GohWest Pymble
Christopher Wilson2nd Turramurra
Declan WrightNorth St Ives
Eloise Kinchington2nd St Ives
Isaac EdyejonesWest Pymble
Jack PerosinWest Pymble
James MethvenWest Pymble
James WoodbridgeWest Pymble
Joshua BilneyWest Pymble
Lucas SinclairWest Pymble
Martin ShanklandWestPymble
Matilda Jennings2nd Turramurra
Max GillianNorth St Ives
Oliver SalmonNorth St Ives
Oscar NellistWest Pymble
Rafe Marcom2nd St Ives
Samuel SpeedWest Pymble
Scott DanielsWest Pymble
Thomas MellinkWest Pymble
Thomas RocheWest Pymble
William LineenWest Pymble
Zachary JangWest Pymble
  
2016 
Adam Lipscomb1st North Turramurra
Alexander FryWest Pymble
Arabella Mandile2nd St Ives
Dylan SchichtWest Pymble
Ella Pitman1st Turramurra
Laura Strawbridge1st Pymble
Matthew Fisher1st Pymble
Patrick Carey2nd St Ives
Rachel Reid2nd St Ives
Samantha LeverNorth St Ives
Smauel KeyWest Pymble
Sophie HooperNorth St Ives
Tristian Barclay1st Pymble
William McCotterWest Pymble
Zack Raftis1st Pymble
  
2015 
Alexander Bogeff2nd Gordon
Angus St ClairWest Pymble
Ashton King2nd Turramurra
Bernard Wilson2nd Turramurra
Brianna Morcom2nd St Ives
David Wilson2nd Turramurra
Elias NiaziWest Pymble
Emma Kwok2nd Gordon
Fredrick JohnstonWest Pymble
Harry BoydWest Pymble
Gabriel Ryden2nd Gordon
Matteo De ThomasisWest Pymble
Max Mandile2nd St Ives
Michael RassackWest Pymble
Mitchell Fletcher1st Pymble
Myles Kinchington2nd St Ives
Nicholas McGibbonNorth St Ives
Nicholas Thompson2nd Gordon
Oliver Glaston Bury1st Turramurra
Shervin Erfanian2ns St Ives
Thomas ForemanWest Pymble
William JenkinsWest Pymble
Wookjae Cho2nd St Ives
Zoe Taylor2nd St Ives
  
2014 
Bede TaylorWest Pymble
Benjamin HeathNorth St Ives
Connor SchichtWest Pymble
Conor Maher1st Gordon
Emilia Taylor2nd Turramurra
Jack DayWest Pymble
Jamie LipscombNorth Turramurra
Joshua NewhamNorth Turramurra
Lily Bogeff2nd Gordon
Luca De ThomasisWest Pymble
Martha BarlowWest Pymble
Noah Nathan NiaziWest Pymble
Oliver ClayWest Pymble
Pierre DrakeWest Pymble
Reagan FraterNorth Turramurra
Reece Williams1st Turramurra
Sky KabirWest Pymble
Thomas Livingstone2nd Gordon
Timothy KitchenerWest Pymble
Thomas LloydWest Pymble
  
2013 
Alex Richter2nd Turramurra
Alexander JohnstonWest Pymble
Benjamin KeyWest Pymble
Danielle Fenech1st Pymble
Eammon Coppola2nd Turramurra
Ethan MalcolmNorth St Ives
Heath Wallace1st Pymble
Jake Falzon2nd Turramurra
James CampbellWest Pymble
Joel EvansWest Pymble
Juneau MiddletonWest Pymble
Lukas Hallett1st Pymble
Marcus Goodge1st Gordon
Mitchell Barker1st Pymble
Rhys Jaeger1st Pymble
Thomas Hocker1st Pymble
Thomas McKernanWest Pymble
Timothy ChappellWest Pymble
Yasha Boele1st Gordon
  
2012 
Joanna Hill1st Pymble
Alexa Carey2nd St Ives
Bertram JohnstonWest Pymble
Elliot Heys1st Pymble
Hamish GrayWest Pymble
Herny BarlowWest Pymble
Jack Chalkey1st Pymble
James Cole1st Pymble
John Hunter1st Pymble
Lachlan RassackWest Pymble
Matthew GeorgansNorth St Ives
Rhys Jaeger1st Pymble
Rhys PattonWest Pymble
Samuel ClayWest Pymble
Thomas Burns1st Pymble
  
2011 
Alec RawlingsWest Pymble
Callum Parsonage1st Turramurra
David WadeWest Pymble
Damon BrooksNorth St Ives
Harrison Clark2nd St Ives
Ian-Ross MacdonaldNorth St Ives
Joshua HobermanNorth St Ives
Keith Perry1st Turramurra
Michelle Chen2nd St Ives
Molly Dixon2ns St Ives
Nathaile Carey2nd St Ives
Noah GordonNorth St Ives
Oliver Heys1st Pymble
Rory SymondsWest Pymble
  
2010 
Lachlan FordNorth Turramurra
Matthew ForemanWest Pymble
Samuel Pitman1st Turramurra
Timothy NorringtonWest Pymble
  
2009 
Callum RosserNorth St Ives
Tobias Teh2nd St Ives
  
2008 
Harrison FinchWest Pymble
Matthew Hocking2nd St Ives
Thomas SouthernWest Pymble
  
2007 
Georgia Honey1st Turramurra
Rebecca Lammers1st Gordon